fotografia biznesowa

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizowaniu sesji biznesowych. Dobry portret to dla nas podstawa, dlatego do swojej współpracy wybrało nas wiele firm mających to samo przekonanie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

fotografia reklamowa

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoje produkty wyglądały jak najlepiej i każde zdjęcie zachęcało do skorzystania z usługi czy zakupu. Fotografia kulinarna, wnętrz, produktowa nie ma przed nami żadnych tajemnic. Powierzając nam swoje produkty, masz pewność, że są w najlepszych rękach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

fotografia eventowa

Zatrzymanie na fotografiach najważniejszych czy najciekawszych wydarzeń z życia Twojej firmy to dla nas sama przyjemność. Specjalizujemy się w reportażach, dlatego możesz być pewien, że każde otrzymane od nas zdjęcie będzie przywracać pozytywne emocje z danego wydarzenia jeszcze przez długi czas.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

fotografia modowa

Dzięki dużemu doświadczeniu w pracy z modelami z powodzeniem realizujemy projekty komercyjne dla firm z każdej branży modowej. Posiadamy własne studio, ale też zdjęcia w plenerze są dla nas przyjemnością.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Studio

Serdecznie zapraszamy do przytulnego i przyjaznego studia fotograficznego o łącznej powierzchni 70 m2, znajduje się tu duży plan zdjęciowy o powierzchni ok 40 m2, duża garderoba, gdzie zgromadzone są wszelkie rekwizyty niezbędne do sesji zdjęciowych, miejsce do wizażu oraz kącik kuchenny. Do dyspozycji: kawa, herbata.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >